بدست

انتقال مهرداد صبوری و افشین ندیمی به زندان مرکزی سنندج و همچنین تجمع خانواده های این دوعضو بازداشتی

 
عکس
خانواده های دو عضو بازداشتی کمیته هماهنگی ،مهراد صبوری و افشین ندیمی روز شنبه 16/9/92 جهت مشخص شدند وضعیت فرزندانشان در مقابل اداره اطلاعات شهر کامیاران دست به تجمع زدند.


خانواده نامبردگان که خواهان روشن شدن وضعیت عزیزانشان بودند در مقابل تهدید نیروهای اداره اطلاعات مبنی بر غیر قانونی و جرم بودن این تجمع ،با صدای رسا فریاد می زدند ما باید بدانیم فرزندانمان به چه جرمی بازداشت و در کجا هستند یاهمه ما را بازداشت کنید یا فرزندانمان را ازاد کنید.آیا جرم آنها این است که به خاطر بیکاری مجبور شدند تا برای پیداکردن کار تن به دوری ازدیار و خانواده دهند و به کشوری دیگر مهاجرت کنند.

با فرا خواندن نیرو های امنیتی و آگاهی توسط اداره اطلاعات ،از خانواده ها خواسته شد تا به تجمع خود پایان دهند و شروع کردند به پراکنده کردن آنها ،اما معترضین که هر لحظه بر تعدادشان نیز افزوده می شد بر ازادی عزیزانشان پافشاری کردند که درنهایت اداره اطلاعات اعلام کرد به زودی وضعیت دستگیر شدگان را روشن خواهد کرد و تجمع کنندگان به تجمع پایان دادند.

در پی این تجمع افشین ندیمی و مهردا د صبوری طی یک تماس تلفنی کوتاه با خانواده ،آنها را از نگرانی بیرون آوردند و امروز صبح نیز این دو عضو بازداشت شده به زندان مرکزی سنندج انتقال داده شدند.

Advertisements

پاسخی بگذارید

Please log in using one of these methods to post your comment:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s